Domácí wellness


Jezdíte na wellness?
Spousta lidí, zejména žen a párů, jezdí během roku na víkendové wellness pobyty. Dopřejí si pobyt někde v hotelu nebo třeba apartmá a užívají si výhody místního bazénu, vířivky, zajdou si na masáž, zaplavou si, zkrátka udělají něco pro svoje zdraví. Je to dobré rozhodnutí, na chvilku opustit stereotypní život a každodenní kolotoč, a užít si chvilku někde kde se o vás postarají. Nebudete muset nic dělat, jen si zajít kam chcete. A když k tomu přidáte plnou penzi, kdo by se na takový pobyt netěšil?

Velký boom těchto pobytů nastal v době, kdy je začaly nabízet různé slevové portály. Tak seženete pobyt za ještě nižší cenu, a to je velké lákadlo pro všechny, kteří dosud s odjezdem váhali. Vezměte partnera nebo kamarádku a zajeďte si užít pohodu a procedury, které si jinak během pracovního týdne příliš neužijete.

sauna ručníky

Voda má vliv na zdraví
Plavání, otužování i návštěvy sauny mají opravdu velký vliv na zdraví. Nejen že plaváním posílíte dýchání i svaly díky pohybu, ale navíc zvýšíte svou kondici. Při pobytu v sauně se zase pocením zbavujete škodlivin usazených v těle, a když se budete otužovat, zvýšíte tím obranyschopnost svého těla, a budete tak mnohem méně nemocní. Všechno jsou to vědecky podložená fakta.

interiér sauny

Jestli máte rádi saunu, která ale není pro každého, můžete ji mít i doma. Sauna Hanscraft PALAPELI HS4 https://www.chlorito.cz/sauna-hanscraft-palapeli je vhodná pro všechny, kteří touží po menší sauně pro domácí použití. Sestavíte si ji snadno sami i bez nářadí, a to je důvod, proč je tak populární. Mít doma saunu je příjemné, protože nikam nemusíte jezdit, máte ji k dispozici kdykoliv, a hlavně si můžete sami regulovat teplotu uvnitř. Nezapomeňte na dostatečný pitný režim, který doplní vypocené tekutiny. Používejte i esenciální oleje a použít můžete i eukalyptovou větvičku, díky její vůni vám bude v sauně příjemněji.