Více místa pro všechny


Mnoho lidí si zařizuje bydlení ještě před pořízením rodiny. Většina lidí si chce nejprve pořídit bydlení a pak teprve děti a nebo na ně změní názor až během průběhu života. A to může být problém, protože pokud si za svobodna pořídíte malý dvoupokojový byt a poté si najdete protějšek a budete mít dítě, budete mít velký problém se do bytu vejít. Pokud se můžete stěhovat do většího protože na byt máte hypotéku, musíte pracovat s tím co máte.

bydlení rekonstrukce

Umíme kouzlit
Jsme design studio v Praze a zabýváme se proměnou interiérů a i návrhy interiérů do novostaveb. Pracujeme na tom aby se našim klientům bydlelo komfortně a aby se domů vraceli rádi. Mít vyhovující bydlení je důležité i pro psychickou pohodu, takže rozhodně není dobré podceňovat kvalitu bydlení. Pokud bydlet v něčem co vám úplně nevyhovuje a potřebovali byste třeba větší pokoj pro sebe i pro dítě, ozvěte se nám, a my uděláme maximum pro to, abyste měli lepší bydlení, které bude vyhovovat vám i dítěti, případně dětem.

Byt zvětšit neumíme, ale s vnitřními prostory kouzlit dokážeme. Mnoha lidem jsme dokázali změnit dispozici bytu a jeho vybavení tak, že i v menším bytě mají všichni svoje soukromí a dost místa. Samozřejmě nemůžete čekat že z pár metrů uděláme pětkrát větší byt, ale umíme kouzlit s tím co máme.

moderní obývák

Připravit interiér v novostavbě také není jednoduché, a i s tímto úkolem se na nás klienti obrací velice často. Neví si rady s tím kam umístit kterou místnost, a nebo jak ji vybavit nábytkem, aby bylo rozmístění. Nábytku efektivní. Poradíme vám i s tím jak si doma vymalovat, protože i výmalba má vliv na kvalitu života. Nechte si poradit s bydlením od profesionálů, a těšte se na to, co vymyslíme i ve vašem případě. Prohlédnout si můžete i naše hotové proměny, a inspirujte se. Třeba vás to nakopne začít řešit vaše problémy s bydlením.

Bydlete rychle


Znáte někoho kdo si stavěl dům sám?
Spousta lidí má ve svém okolí někoho, kdo si stavěl dům. Je to odvážný krok, protože ne každý má zkušenosti v oboru. Ten kdo je nemá si může celou stavbu domu pořádně ztížit. Naučit se novou práci není jednoduché, a také vás bude tlačit čas. Nikdo nechce na stěhování čekat roky, takže pokud se chcete nastěhovat příští rok, vyberte si spíše stavbu na klíč. Pokud nemáte zkušenosti, vyberte si stavební firmu podle referencí, a sledujte jak vám váš nový domov roste před očima.

nový dům

Nabízíme nejen zděné domy, ale i dřevostavby na klíč – bungalov patří mezi nejoblíbenější typy domů posledních 20 let. Bungalovy bývají většinou přízemní, často mají půdorys ve tvaru čtverce či obdélníku, ale v poslední době se můžeme setkat s půdorysem do tvaru písmene L či s nepravidelným půdorysem. My nabízíme typové projekty, ze kterých si můžete vybrat svůj nový dům. Pak už jen seženeme stavení povolení a za pár měsíců si můžete balit kufry.

stavba domu

Co nabízíme oproti konkurenci?
Zakládáme si na tom, že jsme spolehliví. Dodržujeme termíny, protože máme dostatek řemeslníků i materiálu. Mnohé domy už slouží svým majitelům, a vy si je můžete prohlédnout na našem webu, stejně jako naše typové projekty. Pokud by vás žádný projekt nezaujal, můžeme vám upravit některý z nich a nebo připravit zcela nový projekt jen a jen pro vás. Naše novostavby jsou nízkoenergetické, což znamená, že při výstavbě používáme moderní technologie, které vám pomůžou snížit náklady na provoz domu. Instalujeme do nich tepelná čerpadla i solární panely, díky čemuž klesne spotřeba dodávané energie.
Od podpisu smlouvy můžete bydlet už za pár měsíců. Přestaňte snít o novém domě a rovnou si ho vyberte na našem webu, kde se můžete podívat na již hotové domy. Mezi naše klienty patří i některé známé osobnosti, které nás taktéž doporučují.