Nosíte podpatky?


Dotvoří outfit
Některé ženy nosí elegantní i vyzývavé oblečení denně. K němu by jen ztěží dobře vypadaly tenisky. Proto mnoho žen nosí dámské boty na jehlách, které mohou být u zatraceně sexy. Je potřeba volit vhodnou obuv k oblečení, protože v opačném případě kombinace vyzývavých šatů a tenisek přinejmenším zvláštně. V mnoha dámských šatnících najdeme mnoho párů bot, které ženy střídají po celý rok. Existují nejen klasické lodičky a sandály na léto, ale i kozačky s vysokými podpatky a platformou. I mnozí muži dávají přednost ženám, které se prostě umí obléknout.

boty platforma

Chůze není jednoduchá
Zvykat si na podpatky je potřeba už během dospívání, protože tento typ bodů se nosí třeba i na plesy. Není nic horšího, než když se maturantka krásně oblékne, vybere si okázalé šaty, a na botách s podpatky neumí chodit. Potom vypadá celkový outfit opravdu velmi špatně. Chůze na takových botách se dá trénovat i doma na koberci. Základem pro to, aby se na takových botách dalo chodit, je ale výběr vhodné obuvi. Ne všechny boty mají dobře udělané podpatky, a celkově mohou být vyrobeny špatně, že na noze nesedí. Proto je potřeba vybírat boty kvalitní, které ale samozřejmě nebudou stát pár korun.

modré boty

Některé ženy nosí boty na podpatcích jen v ložnici. S partnerem je berou jakou zpestření intimního života. K takovým aktivitám se dají vybrat i boty, které se jinak nosit moc nedají. Moc času v nich totiž chodit nebudete, a tak není třeba se jich obávat. U nás najdete mnoho bot na podpatku, a to nejen krásné lodičky, ale i speciální boty, jako jsou třeba boty na Bikini fitness nebo baleríny.
Pokud hledáte spíše kozačky, i ty u nás najdete. Vyberte si z mnoha druhů kvalitních bot, které skvěle doplní vaše každodenní i sváteční oblečení. Rozhodně jejich koupě nebudete litovat, protože jde opravu o kvalitní boty za dobré ceny.