Oblékání podle věku – ano či ne?

Móda je velmi individuální věc. Každému se v ní líbí něco jiného. Někdo s nadšením sleduje poslední módní trendy, jiný si jede podle svých vlastních módních pravidel, někdo jiný zase chce jedině to, aby jeho oblečení bylo funkční a pohodlné. Náš módní styl je jedna z věcí, které nás definují. Jsou součástí prvního a celkového dojmu, jaký na lidi kolem sebe uděláme. Proto je módní průmysl tak obrovský a neustále na nás chrlí nové a nové trendy. Najít svůj módní styl ale nemusí být vůbec snadné. Některým ženám trvá i několik desítek let, než konečně přijdou na to, v jakém oblečení se cítí nejvíc dobře, přitažlivé a sebevědomé. Jak je to ale s oblečením podle věku? Na internetu a v různých časopisech i knihách najdete spoustu rad na téma, co by měly ženy nosit po padesátce a podobně. Nepřipadají vám ale takové „pravidla“ dost svazující?

oblečení

V oblékání a módě je právě krásné to, že pomocí jí můžeme vyjádřit svou osobnost, to, kým se skutečně cítíme být. Proč by nás měla omezovat taková věc, jako je náš věk? Kdo rozhoduje o tom, že po čtyřicítce si nemůžete na sebe vzít tričko s vtipným potiskem a po padesátce byste měli zapomenout na tenisky? Je to hloupost.

žena

U oblečení by mělo platit jen to, že by mělo být vždy přiměřeně vkusné k dané situaci a místě, kde se nacházíme. To znamená, že nepůjdete třeba v roztrhaných džínách do opery nebo v teplákové soupravě na pracovní pohovor. Ale jinak byste se neměla omezovat žádnými pravidly. Copak máte svůj věk vytetovaný na čele? Tak proč byste měla v okamžiku, kdy oslavíte padesáté narozeniny vyházet půlku šatníku? Noste to, co chcete, co je vám pohodlné a v čem se cítíte sebevědomě. Sebevědomí bude váš nejhezčí doplněk. Teď, když víte, že se nemusíte v oblékání omezovat, vyrazte na nákupy a kupte si to, po čem vaše srdce touží. Pro nákup nového oblečení můžete využít About you sledový kód 25.