Výkonný, ale křehký


Tablety jsou u řady studentů velice populární zařízení. Přednost jim dávají všichni, kteří s sebou nechtějí na přednášky a semináře tahat těžké notebooky. Tablet je skladnější, lehčí, a pokud si pořídíte iPad, budete moct využívat spoustu skvělých kancelářských programů. Velkou výhodou je i možnost přikoupení plnohodnotné klávesnice, která zároveň slouží jako stojan na iPad, takže máte v podstatě notebook, který ale skoro nic neváží. Díky tomuto krytu můžete na tabletu pohodlně číst text nebo ho upravovat pomocí pera na iPad. S iPadem je studium vysoké školy jednodušší, a právě proto ho najdete mezi učebními pomůckami mnoha studentů.

kryt ipad

iPad nabízí i velké množství skvělých aplikací, ve kterých se dají tvořit a upravovat fotografie, videa a nebo psát různé texty nebo prezentace. iPad si najde svoje místo u každého, kdo se živí přes počítač. Je to skvělá pomůcka pro každého, kdo chce využívat funkce počítače, ale nechce ho s sebou všude tahat. I když Apple nabízí MacBook který je opravdu lehoučký, skladnější je opravdu iPad, který nezabere tolik místa v tašce.

apple ipad

I iPad má své slabiny
iPad je lehký a tenký, což ale může být i problém. Proto je potřeba nosit kryt na iPad, který tablet dokáže ochránit před poškozením. Displej je velký a kvalitní, a to se samozřejmě odráží na jeho ceně. Pokud byste iPad nosili třeba v batohu plném knih, může se stát že se displej poškodí a oprava bude opravdu nákladná. Daleko lepší je nosit ho ve speciálním obalu nebo s krytem, který dokáže ochránit displej před prasknutím i prohnutím.
Kryty se vyrábí v mnoha designech. Vybrat si můžete jednobarevný, ale pro milovníky designu se najdou i kryty a obaly třeba s květinovými vzory, s přírodními potisky nebo třeba s mandalami. Každý si díky obrovské nabídce přijde na své a každý tak může chránit svoje zařízení.