Bydlete rychle


Znáte někoho kdo si stavěl dům sám?
Spousta lidí má ve svém okolí někoho, kdo si stavěl dům. Je to odvážný krok, protože ne každý má zkušenosti v oboru. Ten kdo je nemá si může celou stavbu domu pořádně ztížit. Naučit se novou práci není jednoduché, a také vás bude tlačit čas. Nikdo nechce na stěhování čekat roky, takže pokud se chcete nastěhovat příští rok, vyberte si spíše stavbu na klíč. Pokud nemáte zkušenosti, vyberte si stavební firmu podle referencí, a sledujte jak vám váš nový domov roste před očima.

nový dům

Nabízíme nejen zděné domy, ale i dřevostavby na klíč – bungalov patří mezi nejoblíbenější typy domů posledních 20 let. Bungalovy bývají většinou přízemní, často mají půdorys ve tvaru čtverce či obdélníku, ale v poslední době se můžeme setkat s půdorysem do tvaru písmene L či s nepravidelným půdorysem. My nabízíme typové projekty, ze kterých si můžete vybrat svůj nový dům. Pak už jen seženeme stavení povolení a za pár měsíců si můžete balit kufry.

stavba domu

Co nabízíme oproti konkurenci?
Zakládáme si na tom, že jsme spolehliví. Dodržujeme termíny, protože máme dostatek řemeslníků i materiálu. Mnohé domy už slouží svým majitelům, a vy si je můžete prohlédnout na našem webu, stejně jako naše typové projekty. Pokud by vás žádný projekt nezaujal, můžeme vám upravit některý z nich a nebo připravit zcela nový projekt jen a jen pro vás. Naše novostavby jsou nízkoenergetické, což znamená, že při výstavbě používáme moderní technologie, které vám pomůžou snížit náklady na provoz domu. Instalujeme do nich tepelná čerpadla i solární panely, díky čemuž klesne spotřeba dodávané energie.
Od podpisu smlouvy můžete bydlet už za pár měsíců. Přestaňte snít o novém domě a rovnou si ho vyberte na našem webu, kde se můžete podívat na již hotové domy. Mezi naše klienty patří i některé známé osobnosti, které nás taktéž doporučují.