Více místa pro všechny


Mnoho lidí si zařizuje bydlení ještě před pořízením rodiny. Většina lidí si chce nejprve pořídit bydlení a pak teprve děti a nebo na ně změní názor až během průběhu života. A to může být problém, protože pokud si za svobodna pořídíte malý dvoupokojový byt a poté si najdete protějšek a budete mít dítě, budete mít velký problém se do bytu vejít. Pokud se můžete stěhovat do většího protože na byt máte hypotéku, musíte pracovat s tím co máte.

bydlení rekonstrukce

Umíme kouzlit
Jsme design studio v Praze a zabýváme se proměnou interiérů a i návrhy interiérů do novostaveb. Pracujeme na tom aby se našim klientům bydlelo komfortně a aby se domů vraceli rádi. Mít vyhovující bydlení je důležité i pro psychickou pohodu, takže rozhodně není dobré podceňovat kvalitu bydlení. Pokud bydlet v něčem co vám úplně nevyhovuje a potřebovali byste třeba větší pokoj pro sebe i pro dítě, ozvěte se nám, a my uděláme maximum pro to, abyste měli lepší bydlení, které bude vyhovovat vám i dítěti, případně dětem.

Byt zvětšit neumíme, ale s vnitřními prostory kouzlit dokážeme. Mnoha lidem jsme dokázali změnit dispozici bytu a jeho vybavení tak, že i v menším bytě mají všichni svoje soukromí a dost místa. Samozřejmě nemůžete čekat že z pár metrů uděláme pětkrát větší byt, ale umíme kouzlit s tím co máme.

moderní obývák

Připravit interiér v novostavbě také není jednoduché, a i s tímto úkolem se na nás klienti obrací velice často. Neví si rady s tím kam umístit kterou místnost, a nebo jak ji vybavit nábytkem, aby bylo rozmístění. Nábytku efektivní. Poradíme vám i s tím jak si doma vymalovat, protože i výmalba má vliv na kvalitu života. Nechte si poradit s bydlením od profesionálů, a těšte se na to, co vymyslíme i ve vašem případě. Prohlédnout si můžete i naše hotové proměny, a inspirujte se. Třeba vás to nakopne začít řešit vaše problémy s bydlením.