Čistý domov

Všichni víme že úklid je opravdu hodně důležitý. A to bych nebyla já, abych opravdu nedbala na to, abych měla doma vždycky všechno perfektně uklizené. Mě se vždycky líbilo to, když jsem doma nikdy neměla ani smítko. Také kvůli tomu si mnoho lidí myslelo, že mám kompulsivně obsedantní poruchu. Proto jsem si myslela, že vždycky je úklid společenských prostor opravdu samozřejmý a dělá ho každý. Jenomže když jsem kolikrát přišla ke kamarádce, která bydlí v bytovce, tak to někdy vypadalo tak, jako kdyby se jejich společnými prostorami proběhlo stádo divokých lidí.

Mám ráda čisto.

Byl tam někdy takový binec a nepořádek, že se mi z toho chtěl až brečet. To zrovna já, která miluje tak úklid, tak jsem to ani nemohla strpět. Jak někdo může mít takový binec? Řekla jsem si, že se raději zeptám kamarádky, jak řeší to, když někdo nechce přispívat na úklid společných prostor v domě. Moje kamarádka mi řekla, že dříve tam měli něco udělané tak, že měli všechno zařízené, aby se každý týden vždycky někdo střídal s úklidem. V té bytovce bylo osm bytů. Jenomže bohužel to vždycky dopadlo tak, že dvě rodiny byly takové, že vůbec nechtěly nic dělat.

Dbám na čistotu.

Takže jsem si řekla, že to bych nebyla já, abych tam jednoduše na ně nešla a ihned bych jim řekla všechno, co si od plic myslím. Normálně bych jim to řekla a bylo by mi to úplně jedno, co bys kdo o mně myslel. A jistě bych nechtěla bydlet tam, kde je špína. A když byli na řadě s úklidem oni, tak by si to také měli uklidit. A pokud ale chcete si někoho najmout na úklid, tak se můžete zkusit podívat na webovou stránku modryzralok.cz, kde se také dozvíte cenu úklidových společných prostor. Myslím si, že cena za úklid společných prostor není nijak vysoká, protože tato cena se mi opravdu hodně líbí a já jsem si řekla, že takovou podobnou firmu bych si mohla založit také. A cena za úklid společných prostor Modryzralok je příjemná a vyplatí se to.