Peníze na hypotéku

Když mi můj přítel řekl, že se se mnou rozchází, tak jsem vůbec netušila, co se to děje a co jsem udělala špatně. Proč se vůbec se mnou rozchází? Zkoušela jsem se ho stále ptát https://kariera.ihned.cz/c1-37875200-na-co-se-me-budou-ptat-pri-prijimacim-pohovoru a přemlouvala jsem ho, aby mi konečně řekl důvod našeho rozchodu. Jenomže přítel se stále jenom chtěl zdržovat a vůbec mi nechtěl nic říct, proč se se mnou rozchází a proč mě už nechce. Vždyť jsem nic špatného neudělala, alespoň já jsem tedy o ničem špatném nevěděla. Nikdy jsem ho nepodvedla, peníze mám, a dokonce také platím většinou nájem našeho bytu. Jenomže později jsem se dozvěděla, přítel mi to řekl asi po třech dnech, že se chce se mnou rozejít kvůli tomu, že chce založit rodinu a chce mít byt na hypotéku.

S penězi se to musí umět.

Já jsem příteli už kolikrát říkala, že já nemám v plánu si brát žádnou hypotéku na byt ani na dům, protože si myslím, že je to zbytečné. A potom bych se také bála toho, že by nám to potom zabavili. Co kdybychom onemocněli nebo bychom přišli o práci, kdo potom bude platit hypotéku? Já chápu, že opravdu je výhodné mít krásný byt anebo dům, ale to je také opravdu hodně náročné. Proto jsem si řekla, že opravdu nejlepší bude, že budu bydlet v nájmu. Jenomže postupem času, asi za deset let, jsem si uvědomila, že můj tehdejší přítel měl pravdu. Protože jsem také svému současnému příteli navrhla, jestli by nechtěl jít se mnou do toho, že bychom si vzali nějakou kvalitní hypotéku.

peníze

Nějak jsem začala mít touhu něco vlastnit. Byla jsem ráda, že s tím přítel souhlasil, takže jsme se podívali na webové stránky hypotekybezregistru.cz, kde jsou různé nebankovní hypotéky. Tato firma vám zprostředkuje výhodné nebankovní hypotéky, které jsou určené spotřebitelům. Pokud vám v bance zamítli úvěr nebo hypotéku, tak se obraťte na tuto webovou stránku, i když máte záznam v registrech anebo nízký příjem. Uvidíte, co všechno se dá dělat. Hypotéka bez doložení příjmu bude pro vás jasná volba.