Jak si naplánovat ideální dovolenou

Také se vám občas, nebo dokonce častěji stane, že si naplánujete dovolenou, a po jejím absolvování zjistíte, že byste ji chtěli prožít úplně jinak, a že jste vlastně zažili něco, co vám nevyhovovalo? Takové zjištění bývá nemilým rozčarováním, protože dovolené není nazbyt a těch pár týdnů v roce je v porovnání s délkou pracovního procesu jako kapka vody v moři.

venkovní bazén

Jak si naplánovat ideální dovolenou, abyste byli spokojení?

Rozložte si ji na více termínů – poměrně častým jevem jsou tři týdny strávené u moře. Za tu dobu poměrně spolehlivě odvyknete pravidelnému pracovnímu režimu a návrat do pracovního procesu se pak podobá tvrdému nárazu na betonovou stěnu. Naplánujte si raději více kratších termínů, například pět pobytů po čtyřech až pěti dnech – budete se vždy těšit na další a návrat do zaměstnání zvládnete mnohem lépe. Navíc budete po čtyřech dnech poměrně svěží a odpočinutí.

voda v bazénu

V létě do hor, v zimě do bazénu – nemusí to být vždy pravidlem, http://www.cjf.cz/dokumenty/pravidla/ ale zkuste některé z termínů naplánovat takto. Pět dnů v červenci či v srpnu strávíte na Šumavě, v Jizerských horách nebo v Krkonoších, kde je opravdu krásně, a nebudete tu strádat tropickým horkem, navíc je tu mnoho záporných iontů díky oblastní vegetaci a čistému ovzduší.

Hotely Velký Meder jsou vám k dispozici po celý rok

A jakmile se přehoupne léto do podzimu anebo podzim do zimy, můžete se vypravit na jih Slovenska, do Velkého Mederu. Hotely Velký Meder jsou otevřené celoročně a bazény s termální vodou můžete využívat, i když je venku třeba pět pod nulou a sněhová kalamita. Termální voda je balzámem pro tělo i duši a její složení je optimální i pro dlouhodobější pobyty pod hladinou. Bazény jsou posazeny na okraj rozsáhlého lesoparku, což ještě zvýší atraktivitu tamního prostředí, můžete tu podnikat procházky, míčové sporty anebo se vypravit na výlet i někam dál, například do Bratislavy či do Budapešti.