Více mista

Jistě mi dáte za pravdu, že mít nějaké úložné prostory například v bytě se opravdu hodně hodí. No mě určitě ano, a to za každou cenu. Jelikož mám dvě děti a třetí na cestě tak místa není nikdy dost. I přesto že nejsem nějaká sběratelka veteše, nebo oblečení. Tak nám místo stále ubývá. Už jsem i několikrát věci třídila a dávala pryč, no ale i tak se mi zdá že je zde stále málo úložného prostoru. Hlavně třeba na sezónní věci, jako jsou například tím i bundy, kombinézy a tepel oblečení. Dále pak třeba vybavení na sport. Sice tedy máme sklep, ale tam se toho moc nevejde, jelikož je maličký, a tak věci musím skladovat v bytě kde je malý prostor.

skříň

No, a tak jsem si teda jednou řekla a dost! Chtěla sem mít všechno co nejrychleji zařízené, nemám ráda, když něco dlouho trvá. Už jsem prostě taková. No, a tak jsem začala třídit věci opravdu poctivě, co opravdu potřebujeme a bez čeho se tentokrát obejdeme. Věci prořídly a mám konečně více místa. Ale stále to není ono. Pořád těch zbytek věci musím někde skladovat a skříně jsou bohužel malé. Jednou jsem u kamarádky viděla fakt bezvadný nábytek, který měla upravený na míru, takže byl využity každičký centimetr. Takže tohle by byla ta správná cesta právě pro mě.

skříň

Nechala si udělat u firmy skříně na míru Praha a je opravdu moc spokojená. Doma má spousty prostoru díky tomu, ze skříně jsou vyrobeny přímo do jejího bytu vše si tam krásně z organizovala, a ještě má stále místo. Tak jsem si řekla že firmu taky oslovím s prosíkem, aby i mě skříň na míru udělali. Necelá jsem takovou skvělou komunikaci jako s nimi. Vše jsme si řekli, já svoji představu, oni jejich realizaci a pak jsem se jenom dohodli na dalších detailech a už mi tady stojí vestavěná skříň ve své celé kráse. Spokojenější už být snad ani nemůžu. Toho místa je tu opravdu hodně a vejde se nám tam spousty věcí a nic se neválí na zemi.