Party stany


Pořádali jste někdy oslavu svatbu, party? Pokud ano, tak víte, jak důležité je mít přístřešek, tím pádem stan, který případně ochrání hosty před nepříznivým počasím. Party stany jsou velice užitečná a praktická věc. Pokud si chcete pronajmout party stan. Můžete, zde: cena pronájem party stanů. Tato firma nabízí pronájem nejrůznějších party stanu, takže si zde vybere opravdu každý. Nabízejí ze velkokapacitní stany za příznivou cenu. Profily těchto stanů jsou vyrobeny z velmi pevné slitiny hliníku a také mají oboustranně lakovanou plachtovinu. Tyto stany lze pořídit již od 100 Kč za metr čtvereční.

modrý party stan

Nabízí stany 10 metrů krát 5 metrů, 10 metrů krát 10 metrů, 10 metrů krát 15 metrů, 10 metrů krát 20 metrů. Dále tato firma nabízí nůžkové stany, což jsou stany, které slouží jako ochrana před sluncem, větrem a deštěm. Jsou to rozkládací stany, které se hodí na prezentační akce, jako je prodejní stánek. Nůžkové stany od společnosti partystanyaz.cz jsou nejlepší pro zastřešení menších prostorů. Jejich montáž je velice rychlá a jednoduchá, což je velká výhoda, protože jejich výstavba netrvá více než pár minut. Tyto stany jsou z pevného profilu HEXAGONAL 50 milimetrů.

Čtyřy nůžkové stany.

Opláštění je v bílé barvě a je z velmi kvalitního materiálu, který má sníženou hořlavost. Tento stan má rozměry 3 metry krát 3 metry, 3 metry krát 6 metrů, 3 metry krát 9 metrů, 3 metry krát 12 metrů a 6 metrů krát 6 metrů. Jaké má tedy tato firma výhody? Nezávazná poptávka, https://www.cskontakt.cz/nova-poptavka jestli si nevíte s něčím rady, stačí, když zašlete nezávaznou poptávku v Brně a oni vás kontaktují a poradí vám. Luxusní vybavení, tyto party stany můžete, postavit téměř na jakémkoliv terénu u této firmy si také můžete, pronajmout baldachýny, podlahy s koberci. Příznivé ceny, tato firma se nesnaží vydělat na dopravě, protože máte 100% záruku na spolehlivé jednání.