Práce se stroji

Věřte mi, že konstrukce strojů není vůbec jednoduchá. Protože když můj bratr řekl, že pracuje pro firmu imtts.cz, tak jsem byla docela překvapená. Protože tam tehdy pracoval taky můj bývalý přítel, který tam právě skončil, že to prý velice složité a on tam vůbec nic nestíhal. A můj bratr tam ihned bohužel měl ze začátku veliké problémy. Protože bratr vůbec nestíhal konstrukci strojů. Jedná se o průmyslovou automatizaci jednoúčelových strojů a také samozřejmě výrobní linky. Tato firma ověřuje budoucnost a dělá všechno proto, aby konstrukce strojů byly opravdu perfektní. Automatizují a robotizují výrobní procesy.

Kvalita práce je na prvním místě.

Tohle všechno vzniklo od základu ve Valašském Meziříčí. A když jsem se tam byla podívat, když tam byl tehdy můj bývalý přítel, tak jsem byla velice překvapená, jak to tam je všechno perfektní. Nerealizují se jen v oblasti automotivu a elektroprůmyslu a také mechatroniky, ale dalších věcí. Byla jsem opravdu ráda, když taky nabízí kompletní službu od konstrukce a návrhu jednoúčelových strojů a výrobních linek, protože výrobní linky musí být opravdu perfektně udělané, aby plnily svou funkci. Protože je totiž naprosto logické, že by nikdo nechtěl mít výrobní linkou nebo konstrukci strojů, která je provedena pouze jenom z poloviny a z půlky je také nekvalitní.

Výrobky jsou kvalitní.

Protože každý chce jenom kvalitu. A samozřejmě, že za kvalitu se také platí. Proto se tady nebo jí vůbec si dát takovou vyšší cenu, aby věděli, že mají všechny výrobní proces kvalitně udělaný a že bude všechno v pořádku. I když já sama jsem vůbec nikdy neslyšela, že by si na tuhle firmu někdo stěžoval, že má nekvalitní zboží. Takže se nemusíte bát, že byste konstrukci strojů Imtts získali nekvalitní nebo z půlky nedodělanou. Já sama jsem si řekla, že by firma byla samozřejmě proti sobě, kdyby svou práci odflákla a nedělala nic dobře. Protože já taky sama bych si to netroufla, chtěla bych si udržet zákazníky.