Ženy a menses

Také patříte k těm lidem. kteří si někdy psali svůj blog? Já jo a musím uznat, že mě to moc bavilo. jen jsme bohužel neměla tak velkou návštěvnost, jak bych si přála, takže jsem asi po roce s mým blogem sekla, protože to vůbec nemělo žádnou cenu se při psaní snažit. Pokud jste ho nepsali, tak se můžete podívat na webové stránky myfiemini.cz, kde najdete opravdu mnoho informací o tom, když žena menstruuje anebo pochopíte, jaké jsou kvalitní menstruační pomůcky. Myslím si, že na tomhle blogu a už je na světě opravdu spoustu informací. Tento blog navíc je velice kvalitně udělaný a je hodně přehledný, takže se nemusíte bát, že byste se třeba v tomto blogu nějak ztratily.

I ženy mají své dny.

Anebo by se něčemu neporozuměli, tady se vyznáte. Mě se to opravdu hodně líbilo, takže jsem na tomhle blogu byla velice často. Já totiž jakože na, kdy je mi třicet dva let, tak jsem před pěti lety začala trpět opravdu velkými bolestmi v podbřišku, když mám menstruaci. Taky mám opravdu nehoráznou chuť na sladké, když se mi běží moje dny. A jak to máte vy? Taky vás vždycky bolí břicho nebo máte hroznou chuť na sladké? A jste taky podrážděné? Musím uznat, že já zase podrážděná nejsem, takhle co se týče psychiky a chování, tak by to asi nikdo nepoznal, že mám menstruaci.

Ženy jsou něžné.

Ovšem ale mám takové bolesti břicha, že si toho zase doma každý všimne. Takže vždycky alespoň dva dny ležím jenom stále na sedačce a jsem taková skrčená a stočená do klubíčka, protože mě tak neskutečně bolí břicho, že se to nedá vydržet. Když mám menstruaci, tak nemůžu ani chodit. Takže jsem opravdu ráda, že se na tomhle blogu můžu dočíst opravdu prospěšné informace, které jsou pro ženy, takže se nemusíte bát, že bych se na internetu nenašli nějakou kvalitní pomoc, když máte své dny a nevíte si rady. A na blogu se opravdu dočtete plno informací, takže se zabavíte na opravdu dlouhou dobu.